Hlavná chata
Celoročne obývateľná murovaná horská chata s kapacitou 37 lôžok. Na prízemí sa nachádza jedáleň s krbom s kapacitou až 40 miest a bar s kapacitou 18 miest. Izby pre hostí sú na 1. poschodí (izba č. 1 - 5 lôžok, izba č. 2 - 6 lôžok, izba č. 3 - 5 lôžok, izba č. 4 - 4 lôžka, izba č. 5 - 5 lôžok, izba č. 6 - 6 lôžok, izba č. 7 - 4+2 lôžok). Na každom poschodí sú sociálne zariadenia. V chate je možné stravovanie podľa dohody (raňajky, polpenzia, plná penzia).

Chata Alpina
V letných mesiacoch ponúkame ubytovanie v troch drevených chatkách s kapacitou 12 lôžok. V každej chate sa na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbovou pecou, kychynka s plynovým varičom a sociálne zariadenie (teplá voda, WC, sprchový kút - oddelené). Na chatke je možná individuálna príprava stravy, alebo stravovanie v centrálnej chate. Pri každej chate je samostatné vonkajšie ohnisko.

Areál
V areály Chaty Havranovo sa nachádza altánok s krbom, bazén, detské preliezky, volejbalové, nohejbalové a malé futbalové ihrisko. Areál je oplotený.

Táborovo - detstvo ako má byť